Zwycięzca bierze wszystko

UBER – Chemobudowa Kraków

Po trzech zwycięstwach pogromcę znalazła Chemobudowa Kraków, która nieoczekiwanie przegrała z Chomikiem Gdów. Porażka ta powoduje, że goniący peleton zmniejszył stratę do lidera do zaledwie jednego „oczka”. Tuż nad strefą spadkową znajduję się natomiast UBER. Beniaminek oprócz remisu z Chomikiem Gdów ulegał Green Cell i Frapol, co powoduje, że nie może być dziś stawiany w roli faworyta.

NASZ TYP: X2

AMARA – Chomik Gdów

Ważne spotkanie dla walki o utrzymanie na trzecim szczeblu rozgrywkowym. Obecnie oba zespoły zgromadziły po osiem punktów i „balansują” na krawędzi strefy spadkowej. Większe powody do radości po ostatnich tygodniach ma Chomik Gdów. „Czerwoni” w trzech bataliach zdobyli aż siedem „oczek”, potwierdzając wyborną dyspozycję. Wygrana z Valeo nie pomogła powrócić na właściwe tory AMARZE, która w zeszły wtorek nie dała rady iCar’owi. Wyniki te wskazują więc, że udany rewanż za przegraną 3:1 z drugiej kolejki jest możliwy!

NASZ TYP: X2

Capgemini – Frapol

Spore powody do radości ma w ostatnich tygodniach Frapol. Wzmocniony Sebastianem Jagłą team Piotra Piłata zbliżył się do czołowej trójki, potwierdzając, że interesuje go tylko podium. O zgoła inne cele zmuszone jest walczyć doświadczone Capgemini. „Biało-Niebiescy” po rozbiciu Light przegrali trzy następne mecze, na dobre zadomawiając się na ostatnim, dziesiątym miejscu. Niewiele wskazuje na to, że team Artura Szemiczka opuści je po dzisiejszej kolejce.

NASZ TYP: 2

Green Cell – Light

Niedawna porażka z Frapolem utrudniła Green Cell walkę o złote medale. Beniaminek szybko jednak udowodnił, że był to tylko wypadek przy pracy, triumfując nad Capgemini. Dziś wyborna okazja do podtrzymania marszu w górę klasyfikacji, gdyż po drugiej stronie barykady staję Light. Gracze w czarnych strojach przegrali cztery ostatnie mecze i w pełni zasłużenie znaleźli się w strefie spadkowej. Jeśli natychmiast nie wysnują odpowiednich wniosków, mogą opuścić obiekt przy ulicy Dekerta z zerową zdobyczą.

NASZ TYP: 1

iCar – Valeo

Bardzo dobrze poprzedni wtorek wspomina iCar. „Taksówkarze” nie dość, że pokonali AMARĘ, to jeszcze za sprawą porażki Chemobudowy Kraków zniwelowali stratę do lidera do zaledwie jednego „oczka”. Czy tak kapitalnie spisujących się „Żółtych” jest w stanie zatrzymać Valeo? Beniaminek w czterech oprzednich meczach zdobył aż dziewięć punktów, na dobre oddalając się od strefy spadkowej. „Pomarańczowi” grają miły dla oka futbol, jednak patrząc na klasyfikację, powtórka wyniku z drugiej serii gier (6:3 dla iCar) jest wielce prawdopodobna.

NASZ TYP: 1X

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie