Miejsce spotkania: Fame Sport - ul. Dekerta 21

Żółte kartki: 96

Czerwone kartki: 10

Średnia ocena: 4

Łeb w łeb

Przez pierwsze dwadzieścia minut oba zespoły miały problem ze znalezieniem sposobu na bramkarza drużyny przeciwnej, przez co większość gry przebiegła na wymianie podań i szukania sposobności do oddania strzału. Wynik otworzyli ciut lepiej dysponowani zawodnicy Salumanus, jednak zaraz po przerwie przeciwnicy wzięli się za gonienie wyniku. Trzy minuty po gwizdku wznawiających grę zawodnicy w znacznikach prowadzili jedną bramką. Jednak gracze Salumanus ponownie udowodnili swoją wyższość wracając na prowadzenie. Do końca spotkania żadnemu zespołowi nie udało się już zmienić wyniku.

Gratuluję kolegom z "7 kolejki". Na OGROMNE WYRÓŻNIENIE w 6. kolejce zasługuje niewątpliwie Pan Sędzia, który mam wrażenie nie tylko w pojedynku Salumanus vs. AppDate totalnie sobie nie radził. Pod pretekstem obustronnej walki doprowadził do sytuacji, gdzie momentami strach było się przemieszczać po płycie boiska m.in. nie reagując na wślizgi. Sekwencja zdarzeń: po bliźniaczo podobnym (braku) faulu, z którego idzie kontra, zawodnik AppDate dostaje żółtą kartkę - zawodnikowi Salumanus'a puszczają nerwy i rzuca w niego piłką - rzucony nie reaguje ale wstawia się za nim kolega z drużyny (bramkarz) i rzuca piłką zawodnika Salumanus'a. (Zawodnik Salumanusa zachował się jak najbardziej sportowo). Konsekwencja? żółta kartka za faul dla zawodnika AppDate i bramkarza za niesportowe zachowanie... Chyba sami zawodnicy Salumanus'a byli zdziwieni zachowaniem sędziego bo nie było widać ani przez sekundę przewagi dwóch zawodników. Salumanus prowadzi 3:2 piłka wychodzi na aut, zawodnik AppD