Miejsce spotkania: Com-Com Zone - ul. Ptaszyckiego 6

Żółte kartki: 3381

Czerwone kartki: 232

Średnia ocena: 4.3333333333333

Emocjonująca inauguracja

Początek meczu wskazywał na gładką przeprawę drużyny gości, którzy już w 3. minucie objęli prowadzenie. W dalszej części gry coraz wyraźniej rysowała się przewaga ekipy Linarem, którzy w 7. minucie podwyższyli na 2:0. Gospodarzom udało się odpowiedzieć w 15 minucie, lecz 2 minuty później przegrywali już 1:4 i taki wynik utrzymał się do przerwy. Tuż po przerwie po pięknym uderzeniu ekipa gości prowadziła już 5:1. Gdy wydawało się, że goście mają mecz pod kontrolą  drużyna Intermag nie poddała się i bardzo odważnie ruszyła do przodu. Efektem tego były 3 strzelone bramki, dzięki którym dogonili rywali na jedną bramkę. Ostatecznie to Linarem wygrał 5:4, lecz zespół gospodarzy pokazał charakter i piękną walkę do ostatniej minuty.