Miejsce spotkania: Com-Com Zone - ul. Ptaszyckiego 6

Żółte kartki: 356

Czerwone kartki: 23

Średnia ocena: 4.5

„Bez pomysłu”

Ostatni mecz sezonu 4F nie będzie pamiętał dobrze. Drużyna nie miała pomysłu na grę. Piłka krążyła od jednego zawodnika do drugiego, nic jednak z tego nie wynikało. Zemściło się to w 5 minucie, kiedy S4E zdobyło pierwszą bramkę. Następne minuty spotkania, to obustronne ciosy, które nie przyniosły oczekiwanych skutków, aż do piętnastej minuty, gdy S4E zdobywa drugą bramkę. Na 3-0 drużyna w czarnych strojach podnosi wynik przed zakończeniem pierwszej połowy. Druga połowa, jakby odbicie pierwszej.  Akcje nieskuteczne, rozgrywające się bardziej w środkowej części boiska. S4E strzela bramkę na 4-0. W dwunastej minucie 4F strzela swoją pierwszą i jak się okazuje ostatnią bramkę w tym meczu, jak i całym sezonie. W dziewiętnastej minucie wynik ustala zawodnik drużyny S4E.