Miejsce spotkania: Com-Com Zone - ul. Ptaszyckiego 6

Mecze: 676

Żółte kartki: 0

Czerwone kartki: 0

Niewiadoma do końca

Powyższe spotkanie było niezwykle wyrównane oraz co najważniejsze stało na wysokim poziomie sportowym. Pierwsze minuty to przede wszystkim kapitalnie funkcjonujący blok ekipy Interii, który trzeba dodać działał przez praktycznie cały mecz. Rywale natomiast mieli dość spore problemy z odpowiednim przyjęciem i w konsekwencji czego Interia wyszla na kilkupunktowe prowadzneie. Jednak zaraz między innymi dobra zagrywka doprowadziła do stanu 15:15. Trzeba przyznać, że zrobiło nam się niezwykle wyrównane widowisko, z wielokrotnymi zmianami drużyny prowadzącej. Cały czas dystans między ekipami wynosił maksymalnie dwa oczka. Zwycięstwo w pierwszym secie dały Interii znów punkty po udanych blokach. Drugi set to już mniej wyrównana rozgrywka, zespół Choice doszedł do głosu i wykorzystał wszystkie swoje atuty. Umiejętnie korzystali oni z Macieja Adamskiego, który zdobywał punkt za punktem. Fajnie również oglądało się częstą walkę przy siatce obu ekip. To rozegranie zdecydowanie wygrało Choice. Przez większość seta utrzymywali oni bezpieczną odległość od przeciwników. Tiebreak to znów wojna nerwów i wyrównana walka. Początek lepszy dla Interii, lecz zaraz Choice nadrobiło kilka punktów i złapało dystans. Sama końcówka wygrana przez Interię i to oni zwyciężają w całym meczu.