Miejsce spotkania: Com-Com Zone - ul. Ptaszyckiego 6

Żółte kartki: 0

Czerwone kartki: 0

Średnia ocena:

Zadecydowały detale

Pierwszy set rozpoczął się od walki punkt za punkt, natomiast z każdą kolejną piłką pogłębiał się kryzys drużyny Aon'u, który wykorzystywali gracze ABB grając właściwie bezbłędnie. Świetnie grający w tym secie gracze ABB wygrali tego seta z wyraźną i niepodlegającą dyskusji dziesięciopunktową przewagą. Drugi set to odwrócenie sytuacji i kryzys przechodziła drużyna ABB, natomiast Aon z każdą kolejną piłką zbliżał się do wyrównania stanu rywalizacji. Szczególny kłopot w tym secie sprawiała zawodnikom ABB zagrywka graczy w czerwonych strojach. Ostatecznie o wyniku spotkania musiał rozstrzygnąć tie-break, który udało się wygrać na przewagi drużynie Aon'u – 15:17. Obu drużynom należy jednak pogratulować fantastycznego meczu.