Miejsce spotkania: Fame Sport - ul. Dekerta 21

Żółte kartki: 1384

Czerwone kartki: 109

Średnia ocena: 3.4

Zrobili sobie prezent na świeta!

Mecz pomiędzy liderem, a wiceliderem tabeli. Pierwsza połowa to przewaga zespołu 4F, którego zawodnicy często wdawali się w dryblingi i pojedynki szybkościowe z graczami Koby. Pierwszą bramkę zdobyli gracze 4F w dziesiątej minucie i to oni także, mogli po pierwszej połowie cieszyć się z prowadzenia 2:1. Podobnym wynikiem zakończyła się druga połowa spotkania, w którą mocnym uderzeniem weszła drużyna w czarno-białych strojach strzelając gola na 3:1 już w dwudziestej pierwszej minucie. Obraz gry w drugiej  połowie był bliźniaczy do gry w pierwszej odsłonie, a drużyna 4F może się cieszyć ze zwycięstwa w tym bardzo ważnym dla układu górnej części tabeli meczu. Drużynę w białych koszulkach do okazałej wygranej poprowadził bardzo groźny w ataku Piotr Krawczyk. W ten sposób doszło do zmiany lidera w I Lidze A i to zespół 4F spędzi święta w znakomitych nastrojach!