Żółte kartki: 468

Czerwone kartki: 103

Średnia ocena: 5

Początek nie zapowiadał takiego obrotu spraw

W drugim starciu spotkały się zespoły ART-BUD Nieruchomości i INTERIA.PL. Z początku mecz był bardzo wyrównany i nic nie zapowiadało takiego przebiegu. Groźne strzały pojawiły się już od pierwszej minuty, skuteczniejsi byli jednak gospodarze trafiając dwa razy i pewnie wychodząc na prowadzenie. Jenak goście nie zamierzali stać z założonymi rękami i szybko zaczęli odrabiać stratę. Tak się rozpędzili, że po niedługim czasie wyrównali, a jeszcze przed przerwą wyszli na dwubramkowe prowadzenie (2:4). Po wznowieniu gra rozgrywała się na pograniczu faulu, ale z duchem sportowej walki. Gospodarze koniecznie chcieli wyrównać, lecz nienaganna postawa w obronie oraz świetna forma w bramce Jerzego Lenczowskego nie pozwoliły na to. Goście skutecznie wykorzystywali kontrataki i powiększyli przewagę zasłużenie zgarniając trzy punkty do ligowej tabeli.