Żółte kartki: 1384

Czerwone kartki: 109

Średnia ocena: 3.4

Szóste zwycięstwo z rzędu JR Holding!

Początek spotkania należał do zespołu JR Holding, który stworzył sobie kilka dogodnych sytuacji do strzelenia bramki. Z każdą kolejną minutą mecz jednak mecz się wyrównywał i do głosu dochodzili również gracze Nokii. JR Holding często przerzucało ciężar gry z jednej części boiska na drugą co niejednokrotnie stwarzało problemy obrońcom Nokii. Po wyrównanej z lekkim wskazaniem na JR Holding pierwszej odsłonie spotkania – to właśnie zespół JR Holding schodził na przerwę przy prowadzeniu 0:1. Druga połowa toczyła się w szybkim tempie, a gracze obu zespołów poszli na wymianę ciosów. Już po dziesięciu pierwszych sekundach do wyrównania doprowadzili gracze Nokii. Sytuacji bramkowych obie drużyny kreowały sobie bardzo wiele, czego skutkiem były aż cztery bramki, które padły pomiędzy dwudziestą czwartą a dwudziestą ósmą minutą. Trzy z tych bramek padły jednak dla zespołu JR Holding, który podobnie jak po pierwszej połowie, także po drugiej miał powody do radości. Ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem JR Holding, pomimo wysoko postawionej poprzeczki przez graczy Nokii.