Żółte kartki: 389

Czerwone kartki: 41

Średnia ocena: 5

Blisko rywali

Przedostatni zespół ligi BWI podejmował szóstego IBM SWG. Już w 4 minucie na prowadzenie gospodarzy wyprowadził Maciej Chabko, który pewnie wykorzystał podyktowany rzut karny. Taki stan meczu utrzymał się do 15 minuty, gdy gospodarze po raz drugi pokonali bramkarza rywali. Jednakże kilkadziesiąt sekund później ważną bramkę kontaktową zdobyli gracze IBM SWG. Tuż po rozpoczęciu drugiej połowy przez sędziego BWI zdobyli gola na 3:1. Od tego czasu goście zaczęli grać bardzo ofensywnie i zrobiło się bardzo ciekawe widowisko. Drużyny stwarzały dogodne sytuacje na zmianę wyniku, lecz dopiero minutę przed końcem spotkania goście trafili na 3:2, a na dogonienie rywala zabrakło czasu i ten gol ustalił na rezultat tego spotkania.