Żółte kartki: 1384

Czerwone kartki: 109

Średnia ocena: 3.4

Niesamowity pościg zakończony sukcesem

Przed meczem kibice patrząc na miejsce w tabeli obu drużyn, raczej nie mieli złudzeń. Mecz drugiej z ostatnią ekipą nie wróżył wielkich piłkarskich emocji, Szykowaliśmy się na zdecydowane zwycięstwo LSC. Natomiast piłka nożna jest grą nieprzewidywalną i tak też  była. Od pierwszych minut mocno rozpoczęli spisywani na straty piłkarze Iceo, już w 3. minucie wyszli na jednobramkowe prowadzenie. W tym fragmencie trzeba im oddać, że naprawdę bardzo dobrze wyglądali na tle przeciwników. Prowadzili grę oraz stwarzali sobie coraz to więcej sytuacji. Dopiero w 11. minucie nadeszło wyrównanie, lecz już w kolejnej akcji znów Iceo mogło prowadzić. Tym razem przeszkodził im słupek. Pierwsza połowa naprawdę piłkarsko stała na bardzo wysokim poziomie.Trzeba pogratulować obu drużynom, gdyż włożyli w nią masę sił. Pierwsze dwadzieścia minut zakończyło się wynikiem 2:2. Po gwizdku znów mocno do ataku ruszyli gracze Iceo i po ciekawej akcji prowadzili 3:2. Potem jednak siły się im się trochę wyczerpały, a okres ten wykorzystali rywale i zaczęli strzelać kolejne bramki. Szybo też zmienili rezultat na swoją korzyść i nie oddali go już do końca spotkania.