Żółte kartki: 1384

Czerwone kartki: 109

Średnia ocena: 3.4

Wątpliwości raczej nie było

Zespół Amway goni czołówkę tabeli, więc te trzy punkty mogą im w tym bardzo pomóc. W pierwszej połowie nie pozwalali rywalom na wiele. Piłka jednak nie chciała wejść do bramki. Udało to się w 7. minucie jednak już w kolejnej akcji rywale równali i mecz zaczął się od początku. W tym okresie zespół Amway przejął inicjatywę. Zawodnicy grali na jeden, dwa kontakty i przede wszystkim tworzyli ogrom sytuacji bramkowych. Prowadzenie odzyskali dopiero na dwie minuty przed końcem pierwszej połowy. Na kolejne dwadzieścia minut zmotywowani, by powiększyć wynik, wyszli piłkarze Amway. Natomiast rywale zdecydowanie upadli już z sił. Brakowało im też koncentracji w obronie, bardzo szybko też piłkarze Amway strzelali kolejne bramki. Licznik zatrzymał się na rezultacie 1:5 i trzeba przyznać, że sprawiedliwie odzwierciedla on poziom meczu. W ofensywie najbardziej pracował Oleh Shchur, zdobywca dwóch bramek.