Dominacja na murawie = zasłużone drugie miejsce

Pojedynek zespołów z przeciwstawnych biegunów tabeli nie wróżył wielu emocjonalnym zwrotom akcji. Tak też wyglądało całe to spotkanie. Trzy punkty dla Light Grupa nie były dziś zagrożone. W pierwszej połowie Ziko miało problemy z przerwaniem szybkich ataków rywali, którzy bardzo dobrze wymieniali między sobą piłkę. W krótkim czasie przyniosło to rezultat w postaci bramek. I tak po dziesięciu minutach pojedynku wygrywali  już 2:0. Piłkarze Ziko próbowali nadążyć, jednak udany lob, który o centymetry miał poprzeczek, to najgroźniejsza akcja w ich wykonaniu. W drugiej połowie mieliśmy honorowe trafienie dla Ziko autorstwa Kamila Kmiecika, jednak przeciwnicy znów byli tego dnia nie do zatrzymania. Z łatwością powiększali bramkowe prowadzenie. Najlepiej szło Dawidowie Augustynowi, który strzelił dwa gole i do tego dołożył dwie asysty.