Żółte kartki: 1384

Czerwone kartki: 109

Średnia ocena: 3.4

Pierwsza wygrana...

15 sekunda i już mieliśmy otwarcie wyniku. Adrian Żak dał szybkie prowadzenie Innergo. Na zegarze druga minuta... i mielismy drugą bramkę. Tym razem Mateusz Wyka podwyższył prowadzenie zespołu w białych koszulkach. Na kolejnego gola musieliśmy czekać "aż" do 7. minuty. Wtedy Marcin Czekalski płaskim strzłem wykończył kontratak Innergo. W 15. minucie strzelecką niemoc Ziko przełamał Marcin Barszczewski, wykorzystując rzut karny. Tak zakończyła się pierwsza odsłona. W drugiej połowie na 4:1 dynamicznym "szczupakiem" podwyższył Bartek Michalik, a w 30. minucie Tomasz Mańka zamknął listę strzelców po stronie Innergo.Prowadzenie 5:1 spowodowało rozluźnienie w szeregach Innergo. To wykorzystało tylko połowicznie Ziko, które zdobyło trzy gole i złapało kontakt z rywalem. Tym razem, inaczej niż przed tygodnie Innergo nie dało sobie jednak wydrzeć zwycięstwa i notuje pierwszy komlet punktów w historii swoich występów w Biznes Lidze.