Żółte kartki: 3444

Czerwone kartki: 236

Średnia ocena: 4.3333333333333

Zwycięstwo po ciężkiej walce

Już w 3 minucie tego spotkania Dominik Kożuch otworzył nam wynik meczu i to mytaxi objęło prowadzenie. Na odpowiedź ze strony Colorexu nie czekaliśmy zbyt długo i ponownie w tym spotkaniu był remis. Mecz zrobił się bardzo wyrównany, bez wyraźnej przewagi żadnej z drużyn. Jednak w końcówce pierwszej połowy dwie świetne akcje zakończone bramkami wyprowadzili gracze gospodarzy schodząc na przerwę z prowadzeniem 3:1. Zaraz po rozpoczęciu drugiej części gry Paweł Kleszcz zdobył dla gości bramkę kontaktową, a niecałe dwie minuty później Colorex doprowadził do wyrównania. Kiedy wydawało się że gracze gości, są na fali wznoszącej mytaxi ponownie odskoczyło na jedno oczko. Jednak i tym razem Colorex trafił na 4:4, a spotkanie przebiegało w niesamowitym tempie. Gdy w 35 minucie sędzia po zagraniu piłki ręką w polu karnym, jednego z zawodników gości podyktował jedenastkę, która została pewnie wykorzystana przez gospodarzy, gra ekipy gości rozsypała się. Nie potrafili przedostać się przez szczelną obronę przeciwników. Dzięki bardzo mądrej grze mytaxi nie straciło żadnej bramki, a po szybkich kontrach dołożyli dwa trafienia, wygrywając po bardzo ciężkim meczu 7:4.