Żółte kartki: 3597

Czerwone kartki: 249

Średnia ocena: 4.3333333333333

Przebudzeni po przerwie

Pierwsze minuty tego pojedynku przebiegały pod dyktando drużyny gości. Dużo częściej gościli oni pod bramką przecieków, stwarzając realne niebezpieczeństwo. Jednakże dzięki przede wszystkim świetnym interwencjom bramkarza gospodarzy wynik nie uległ zmianie. Dziko się tak do 19 minuty kiedy to po raz pierwszy graczom Accenture udało się trafić do siatki, schodząc na przerwę z minimalnym prowadzeniem. Po tej przerwie widać było, że gracze ZasadaAuto wyszli na drugą część bardzo zmotywowani. Już w drugiej minucie zdołali wyrównać, a kilka chwil później Wojciech Piech wyprowadził ich na prowadzenie 2:1. Goście natomiast cały czas napierali na bramkę rywali, lecz dzięki świetnej dyspozycji bramkarza ZasadaAuto nie potrafili trafić do siatki. Dzięki temu gospodarze sięgnęli po zwycięstwo 2:1 w tym spotkaniu, zdobywając niezwykle istotne trzy punkty.