Żółte kartki: 389

Czerwone kartki: 41

Średnia ocena: 5

Lider gromi!

W pierwszym meczu kolejki III Ligi grupy D drużyna SSC podejmowała drużynę Sii. Gospodarze jako lider i jedyna drużyna która nie straciła punktów występował w roli faworyta. Mecz rozpoczął się bez niespodzianek i już w pierwszej akcji meczu goście musieli wyjmować piłkę z siatki. Następne minuty meczu to ataki SSC i gra z kontry Sii. Wynik utrzymywał się przez kilka minut i nikt nie mógł się domyślić że następny gol rozwiąże „worek z bramkami”. Gracze SSC bezlitośnie punktowali rywali i do połowy zaaplikowali im aż 8 goli i można było sądzić że już jest po meczu. Druga część gry nie zmieniła obrazu meczu, Lider wykorzystywał prawie każdą podbramkową sytuacje a rywale zdołali tylko 2 razy trafić w światło bramki. Wynik 15-2 był zdecydowanie najwyższym tego dnia rezultatem a na szczególne pochwały zasłużyło dwóch zawodnik gospodarzy Henryk Placek który umocnił się w tabeli najlepszych strzelców ligi na 1 miejscu oraz Maciej Pęchalski którzy strzeli po 5 bramek.