Żółte kartki: 356

Czerwone kartki: 23

Średnia ocena: 4.5

INNERGO znów przegrywa

Początek spotkania to wyraźna przewaga zespołu EC Engineering. Gracze INNERGO sprawiali wrażenie ospałych i grających od niechcenia. Optyczna przewaga na boisku w dziesiątej minucie przyniosła efekt w postaci prowadzenia dla drużyny w czarnych strojach, jednak jednocześnie był to impuls, który pobudził zespół INNERGO do tego by bardziej zaangażować się w grę. Od tego momentu aż do końca pierwszej połowy to zespół w białych strojach był drużyną dominującą. Po trzech minutach od objęcia prowadzenia zespół EC Engineering zmuszony był już do nadrabiania jednobramkowej straty, co w ostateczności udało się przed zakończeniem pierwszych dwudziestu minut. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 2:2. W drugiej połowie obie drużyny kreowały sobie sytuacje dogodne do strzelenia bramki, jednak skuteczniejsza okazała się drużyna EC Engineering, która ostatecznie wygrała to spotkanie 3:5. Zawodnikiem meczu został Mateusz Bielak, któremu udało się dwukrotnie skierować futbolówkę do bramki rywala