Przedostatnie czwartkowe spotkanie to mecz „czyściochów” czyli derby branżowych drużyn Bajer Miki Kraków i Van Gansewinkel kolejno plasujących się na miejscach szóstym i drugim. Obie drużyny prezentują zaangażowanie i odpowiedni poziom sportowy, rywalizują również poza Biznes Ligą więc czekało nas sporo emocji. Kto będzie „rządził” w Krakowie? To pytanie zadawaliśmy sobie już wcześniej, ale patrząc na to jak drużyny zaprezentowały się w pierwszej połowie ciężko było znaleźć odpowiedź. Gra była bardzo wyrównana i drużyny zostawiały dużo sił na boisku grając mądrze. Pierwsza połowa zakończyła się nieznaczną przewagą Van Gansewinkel strzał na wynik 1:0 zapisuję wyśmienicie spisujący się Piotr Sobocki.

W drugiej odsłonie tego spotkania Van Gansewinkel powiększa przewagę na 2:0 - Piotr Sobocki.
Dalsza część meczu to nadrabianie strat i ryzyko Bajer Miki Kraków, pojawiła się skuteczność w grze doprowadzając wynik do stanu 2:2 strzelcami byli kolejno Norbert Szczypczyk i Kuba Wróbel. Gra toczyła się wyrównanym tempem lecz przewaga Van Gansewinkel była coraz bardziej widoczna. Po strzeleniu dwóch szybkich bramek (trzecia Piotr Sobocki, czwarta Kamil Smykla), Bajer Miki nie zdołało już odrobić strat bramki padały w szybkim tempie strzelone przez Piotra Kupisa, Tomasza Smykle, Piotra Sobockiego i Kamila Smykle. Na otarcie łez „Zielonych” strzelają bramkę pod koniec meczu a zdobywcą jest Roman Szczypczyk. Mecz skończył się wynikiem 3:8 po ładnym meczu obu drużyn. Van Gansewinkel schodzi z boiska ze zwycięstwem, a dla Bajer Miki Kraków należą się brawa za walkę