W meczu inaugurującym zmagania II kolejki naprzeciw siebie stanęły drużyny - Biprotech i Airport Taxi. Przez pierwsze 10. minut oglądaliśmy wyrównaną walkę, w trakcie której piłka aż cztery razy lądowała w siatce. Wynik 2:2 po bramkach Krzysztofa Wójcika, Stanisława Banacha (Biprotech), Tomasza Ziółko i Kamila Piórkowskiego (Taxi), utrzymał się do przerwy. W drugiej części spotkania widać było, że akcje lepiej konstruują goście. Jednak, dzięki dobrej postawie bramkarza Biprotechu, można było odnieść wrażenie, iż mecz musi zakończyć się remisowym rezultatem. Nic bardziej mylnego. Tak naprawdę dopiero teraz rozpoczął się prawdziwy piłkarski spektakl. Zgromadzeni kibice obejrzeli kolejną skuteczną wymianę ciosów. Do siatki trafiali – Banach, Lipa, a także Piórkowski i Baster.

Gdy wydawało się, że to gospodarze są bliżsi strzelenia zwycięskiej bramki, Taksówkarze przeprowadzili akcję za trzy punkty. Gola na 5:4 strzelił Kamil Piórkowski, kompletując hattricka. Sekundę później arbiter zakończył spotkanie i zawodnicy Airport Taxi mogli świętować drugie zwycięstwo w sezonie.