Żółte kartki: 3381

Czerwone kartki: 232

Średnia ocena: 4.3333333333333

Pechowe przyjęcie

Team Maćka Stopki odniósł bardzo ważne zwycięstwo, dzięki któremu utrzymuje się w czubie tabeli, tracąc do lidera trzy punkty. Niewiele brakowało, aby ,,Biało-czarni’’ skończyli ten mecz tylko remisem, ale w ostatniej akcji meczu, po kontrze, nie najlepiej zachował się Dominik Pinkowski, który złym przyjęciem utrudnił sobie zadanie. Prowadzenie objął Axel, po golu Bartka Sucheckiego, ale jeszcze przed przerwą rywal odrobił tę stratę z nawiązką. W pierwszej akcji, po przerwie na 3:1 trafił Mehdi Guerram. Axel Springer I postawił wszystko na jedną kartę i był naprawdę blisko zdobycia chociażby punktu. Czasu i szczęścia starczyło jedynie na gola Arka Banaczyka, który razem z kolegami musiał obejść się smakiem.