Mecze: 1125

Żółte kartki: 419

Czerwone kartki: 18

Makro zaskoczyło Canal+...

Przed tygodniem Canal+ dość niespodziewanie odebrał punkt Sopemowi, co było sporą niespodzianką in plus. Tym razem gracze w białych strojach również sprawili niespodziankę, tyle tylko, że w znaczeniu negatywnym. Makro zaskoczyło Canal+ i zgarnęło trzeci komplet punktów w obecnym sezonie. Niebiescy wyszli na prowadzenie już w 12. minucie za sprawą Patryka Kaczmarczyka, który skutecznie uderzył z dystansu. Dwie minuty później Sebastian Sekuła podwyższył na 2:0, kierując futbolówkę do bramki z najbliższej odległości. W 17. minucie sygnał do odrabiania strat Canal+ dał Paweł Warmuz. Faworyt chciał pójść za ciosem, jednak był nieskuteczny pod bramką rywali. W 24. minucie Patryk Kaczmarczyk drugim trafieniem rozstrzygnął losy meczu. Gol kapitana zdobyty strzałem z własnej połowy został ozdobą meczu. Do końca meczu Canal+ posiadał przewagę optyczną, jednak Makro skutecznie kontrolowało losy rywalizacji.