Żaden mecz nie zawiódł naszych oczekiwań dzisiejszego dnia. Nie inaczej było i tym razem. Będący wciąż bez 2 etatowych zawodników, Biprotech pokonał okazale Icar 5:7. Od początku tempo narzucili biali. Pierwsze ich 3 strzały przyniosły bramki autorstwa Macieja Brzyskiego (2x) oraz Krzysztofa Wójcika. Icar stać było na kontaktowy gol w końcówce pierwszej połowy strzelony przez Pawła Latochę. W drugiej połowie mecz, dostarczył nam wielu emocji. Drużyna Icaru, otworzyła się i rzuciła do ataków na bramkę Biprotechu. Biernie temu nie przyglądali się gospodarze. Ostatecznie połowa zakończyła się sprawiedliwym remisem po bramkach ponownie dwóch Macieja Brzyskiego, Bartłomieja Kracza (1), Krzysztofa Wójcika(1) dla wygranych oraz Łukasza Wójcika (3) i Pawła Latochy (1) dla ‘żółych’, mecz zakończył się zwycięstwem Biprotechu 5:7. Wypada pogratulować ekipie taksówkarzy, walki do końca zaś zawodnikom ‘białych’ tego że, pomimo wielu nie dogodności- cały czas walczą o lepszą pozycję w tabeli.