W meczu inaugurującym II kolejkę II ligi grupy A spotkały się ze sobą zespoły Food Care oraz Apriso. Za zdecydowanego faworyta tego meczu można było uznać zespół Apriso, który tydzień temu w I kolejce pokonał Tauron Dystrybucja, aż 9:1, natomiast ekipa Food Care doznała wysokiej porażki z ekipą State Street I. Początek spotkania był bardzo wyrównany, zarówno jedna jak i druga drużyna starały się stworzyć sobie dogodne sytuacje do strzelenia bramki. I jedna z takich zakończyła się powodzeniem dla drużyny Apriso. W 8 minucie prowadzenie bordowym dał Marcin Malec. Niewiele trzeba było czekać na odwiedź drużyny przeciwnej, chwile później bramkę na 1:1 zdobył Jacek Nigbor. Tuż przed przerwą ponownie na prowadzenie wyszła drużyna Apriso za sprawą Szymona Goca. Do przerwy więc na tablic widniał wynik 2:1. Po zmianie stron nie zabrakło emocji czego efektem były kolejne 4 bramki strzelone przez obie drużyny. Najpierw na 3:1 dla Apriso strzelił ponownie Marcin Malec, w odpowiedzi bramkę na 3:2 dla Food Care zdobył Grzywiński Robert. Kolejne dwie bramki były autorstwa Grzegorza Jaworskiego dla Apriso oraz Tomasza Kroka dla Food Care. Ostatecznie po bardzo wyrównanym i zaciętym spotkaniu, mecz zakończył się wynikiem 4:3 dla bordowych.