W kolejnym rozgrywanym dziś meczu naprzeciw siebie stanęły zespoły Expedition Club, a także Apriso. Gospodarze tego spotkania, a zarazem lider rozgrywek drużyna Expedition Club szybko musieli otrząsnąć się z utraty gola. Bowiem już w trzeciej minucie meczu bramkę na 1:0 zdobył Grzegorz Jaworski. Podrażnieni takim obrotem sprawy niebiescy próbowali szybko odpowiedź bramką kontaktową, jednak ich wysiłki nie przynosiły żadnego rezultatu. Zasługa w tym obrony, a także bramkarza bordowych, który rozgrywał dziś bardzo dobre zawody. W 16 minucie mogło być już 2:0 jednak piłka po strzale zawodnika Apriso piłka minimalnie minęła słupek bramki gospodarzy. W 20 minucie powinien paść kolejny gol, lecz tym razem znów po bardzo ładnej akcji z pierwszej piłki i strzale futbolówka ponownie minimalnie minęła słupek. W drugiej połowie meczu piłkarzom Aprsio udało się w końcu zdobyć drugą bramkę. Jej strzelcem był Adam Buras. Od tego momentu kontrolowali już oni przebieg spotkania. Nie popełniając żadnych błędów w defensywie spokojnie dowieźli wynik 2:0 do końca meczu. Lider rozgrywek doznaje zaskakującej porażki, natomiast drużyna Apriso wygrywa swój trzeci mecz, wskakując tym samym na miejsce wicelidera.