W meczu rozpoczynającym V kolejkę zmagań w II lidze spotkały się drużyny Amara i BWI Group. Wyżej w tabeli przed tym meczem znajdował się zespół Amara, a zaledwie dwie pozycję niżej zespół BWI Group. Początek meczu bardzo dobrze rozpoczęli gospodarze. Już w drugiej minucie za sprawą Tomasza Czyżowskiego wyszli oni na prowadzenie 1:0. Chwilę później ten sam zawodnik podwyższył na 2:0. W dalszej części mecz się wyrównał, a gra toczyła się głównie w środku pola. W końcówce pierwszej połowy do głosu doszli zawodnicy niebieskich. W 15 minucie zdobyli bramkę na 2:1, a jej strzelcem był Bartosz Gągol. Dwie minuty później powinien być remis, ale piłka po strzale z rzutu wolnego wylądowała na poprzeczce bramki gospodarzy. Po zmianie stron ponownie bardziej śmielej zaatakowali biali. Zdobywając dwie bramki wyszli na prowadzenie 5:1. Strzelcami ich byli Paweł Nędza oraz Paweł Łukasiewicz, który po bardzo ładnym podaniu od Michała Zająca zdobył gola do pustej bramki, a także Mateusz Donatowicz. W przedostatniej minucie meczu Michał Drozd wykorzystał sytuację sam na sam z bramkarzem i zmniejszył rozmiary porażki swojej drużyny na 5 do 2. Amara dopisuje do swojego konta trzy oczka, natomiast rywale muszą się zadowolić zerową zdobyczą punktową.