Czwarty najciekawiej zapowiadający się mecz VI kolejki, w którym zmierzyły się drużyny Amara i Apriso dostarczył bardzo dużej dawki emocji. Szybko na dwubramkowe prowadzenie wyszli zawodnicy drużyny białych. Bramki zdobył bardzo skuteczny tego dnia Tomasz Czyżowski. Wraz z upływem meczu do coraz groźniejszych akcji dochodzili zawodnicy gości. W kilku akcjach niewiele brakowało im by zdobyć bramkę, jednak brakowało trochę szczęścia. Pod koniec pierwszej połowy długie podanie z linii obronnej ładnie opanował Szymon Goc, dzięki czemu znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem i ładnym strzałem obok niego umieścił piłkę w siatce. W przerwie w szeregach białych słychać było motywację do jeszcze większej walki. Przyniosło to swój efekt, bo po zmianie stron gola na 2:2 strzelił Tomasz Wilk. Na tego gola gospodarze zareagowali błyskawicznie. Po wznowieniu gry ze środka na strzał zdecydował się Tomasz Czyżowski i piłka wylądowała w samym okienku bramki gości. Śmiało można uznać tego gola za bramkę kolejki. Gdy wydawało się, że tak się zakończy to spotkanie, w ostatniej akcji meczu gola dającego remis drużynie Apriso zdobył Szymon Goc. Mecz ten na pewno nie rozczarował. Nie zabrakło w nim bramek, emocji i walki o każdą piłkę, a drużyny podzieliły się sprawiedliwym remisem.