Miejsce spotkania: SF Podgórze - Dekerta 21

Mecze: 10394

Żółte kartki: 4423

Czerwone kartki: 399

Nosił wilka razy kilka...

Ponieśli i wilka. Tak w najkrótszych słowach można by podsumować pojedynek Baukrane z MPGO. Dużo lepiej w mecz weszła druga z wymienionych drużyn i zasłużenie prowadziła 1:0, po pięknym dograniu piłki Dawida Tatara do Artura Burkieta. Zawodnicy Baukrane zachowali spokój. Sytuacja, gdy po pierwszej odsłonie musieli odrabiać straty nie była dla nich nowością, więc pełni wiary wyszli na drugą połowę. MPGO cofnęło się do defensywy i momentami wręcz desperacko się broniło. Ekipa Andrzeja Czaderskiego przetrwała jednak ciężkie chwile i w końcowych minutach przystemplowała swoje zwycięstwo dwoma trafieniami. W ten sposób tym razem nie powiodła się "misja ratunkowa", jakiej podjęło się Baukrane. MPGO po trudnym początku sezonu okrzepło w I Lidze B i zbliżyło się do podium rozgrywek.