W meczu rozpoczynającym VI kolejkę zmagań w III lidze spotkały się zespoły Selvita oraz TESCO. Faworytem tego spotkania była drużyna biało – niebieskich, która plasowała się wyżej w ligowej tabeli. Początek meczu przyniósł małą niespodziankę. Jako pierwsi na prowadzenie wyszli bowiem zawodnicy Selvity, a strzelcem gola w 6 minucie był Michał Brysz. Od tego momentu drużyna TESCO ostro zabrała się do pracy. Raz po raz atakowała bramkę rywali, którzy mądrze stawiali im opór nie dając strzelić sobie gola. Jednak w 16 minucie goście w końcu dopięli swego. Bramkę dającą remis swojej drużynie zdobył Marcin Ziółek. Do przerwy wynik nie uległ już zmianie. Po zmianie stron na boisku panowała już tylko jedna drużyna, a konkretniej zespół TESCO. Szybko wyszli na prowadzenie 2:1 (Miłosz Zachara), a w odstępie kilku kolejnych minut zdobyli trzy bramki, tym samym gwarantując sobie zwycięstwo w tym meczu. Strzelcami goli byli : Piotr Janowicz, Tomasz Prajzner oraz Łukasz Bąk. W końcówce meczu drużyna TESCO dobiła swoich rywali zdobywając szóstą bramkę, a jej strzelcem był ponownie Piotr Janowicz. Goście odnoszą zasłużone zwycięstwo, jednak należy pochwalić drużynę gospodarzy, która pomimo niekorzystnego wyniku walczyła o każdą piłkę i włożyła w ten wiele serca i zaangażowania.