Miejsce spotkania: SF Podgórze - Dekerta 21

Żółte kartki: 1820

Czerwone kartki: 142

Średnia ocena: 3

Przechylili szalę na swoją korzyść

ZasadaAuto.pl po raz kolejny udowadnia, że w tym sezonie będzie chciała na poważnie włączyć się do walki o najwyższe cele. Wczoraj Maciek Podsiadło o włos pokonali Answear&Medicine, co dało im awans na pozycję wicelidera. „Biało-czarni” zaczęli słabo, bo już po niespełna pięciu minutach i golu Adriana Życzyńskiego przegrywali 0:1. Wyrównał Maciej Podsiadło, ale niewiele brakowało, aby bramkę do szatni zdobyła „dziewiątka” Answeara. Gdyby to wpadło! Murowany kandydat do bramki grudnia! W drugiej połowie dopiero w ostatnich dziesięciu minutach oba zespoły przełamały defensywę przeciwnika. Na 2:1 strzelił Paweł Wójcik. Wyrównał Piotrek Czerwiński z rzutu wolnego, ale szalę na korzyść ZasadaAuto.pl przechylił Maciej Podsiadło.