Mecz pomiędzy drużynami Selvita, a 4Football Team zainaugurował VIII kolejkę zmagań w III lidze grupie A. Faworytem tego meczu była drużyna gości, będąca wiceliderem obecnych rozgrywek. Natomiast ich rywal zespół Selvita zajmował ostatnie miejsce mając na swoim koncie 0 punktów. Już początek meczu pokazał, kto będzie dyktował warunki w tym spotkaniu. Szybko na dwubramkowe prowadzenie wyszli goście. Najpierw z rzutu karnego strzelił Tomasz Gardeła, a chwile później podwyższył Jakub Frey. Gra toczyła się głównie na połowie niebieskich efektem czego były kolejne bramki strzelone przez zespół gości. W ciągu trzech minut zdobyli oni trzy gole, a na listę strzelców ponownie wpisał się Tomasz Gardeła 2x oraz Łukasz Bosowski, który popisał się pięknym strzałem z rzutu wolnego. Tuż przez końcem pierwszej połowy szóstego gola dołożył Jakub Kocioł. Druga połowa miała podobny przebieg jak pierwsza. W dalszym ciągu to czerwoni atakowali, niebiescy natomiast wyprowadzali nieliczne akcje, które bronił bramkarz gości. W 23 minucie było już 0:7, a gola strzelił Tomasz Wątor. W kolejnych minutach padły następne trzy bramki. Ich strzelcami byli Bartłomiej Lach, Tomasz Gardeła, dla którego było to czwarte trafienie w meczu oraz Jakub Kocioł. W ostatniej akcji meczu gospodarzom udało się zdobyć honorową bramkę za sprawą Jacka Gajdosza. Ostatecznie mecz zakończył się wysokim zwycięstwem gości, którzy dzięki tej wygranej awansowali na fotel lidera