Miejsce spotkania: SF Podgórze - Dekerta 21

Mecze: 7743

Żółte kartki: 2597

Czerwone kartki: 314

Ciekawy bój...

W górę tabeli wędruje EC Engineering, które pokonało Heban. Lepiej mecz rozpoczęli gracze w białych koszulkach, którzy wyszli na prowadzenie w 8. minucie. Na listę strzelców wpisał się Kamil Staszek. EC wyrównało za sprawą Krzysztofa Karnasiewicza. To nie był koniec emocji w pierwszej odsłonie, ponieważ w 16 minucie Heban ponownie prowadził. po golu Tomasza Łuczak. Gdyby mecz trwał 20. minut Grupa Heban zgarnęła by komplet punktów, ale była to jedynie pierwsza odsłona. W drugiej połowie EC Engineering wzięło sprawy swoje ręce odrabiając jednobramkową stratę z dużą nawiązką. Ogromna w tym zasługa Heltona Goncalvesa, który w ciągu 5 minut ustrzelił hattricka i odwrócił losy rywalizacji. Przy stanie 4:2 Heban zaliczył jeszcze jeden zryw, zdobywając gola kontaktowego. Ale ostatnie słowo należało do zawodników w czarnych koszulkach. Wynik na 5:3 ustalił Wojciech Janus.