Miejsce spotkania: SF Podgórze - Dekerta 21

Mecze: 3163

Żółte kartki: 759

Czerwone kartki: 45

Wielka stawka i utrzymanie Colorexu!

W najciekawiej zapowiadającym się meczu ostatniej koleki gier po pasjonującym meczu Colorex pokonał Jaobs i utrzymał sie I Lidze, kosztem pierwszego z wymienionych zespołów. Do przerwy mieliśmy remis 2:2. Na gola Kamila Skórzyńskiego dwoma trafieniami odpowiedział Jakub Wojtaczka. Napastnik Jacobsa nie zamierzał pozostawać dłużnym zdobywając swojego gola. Tuż po przerwie sprawy w w swoje ręce ponownie wziął Wojtaczka dajać Colorexowi drugie prowadzenie w meczu. Jak się później okazało zawodnicy w grający w znacznikach już nie oddali tej zaliczki do końca meczu. Co prawda w końcówce Jacobs rzucił sie jeszcze do odrabiania strat, jednak Colorex umiejętnie kontrolował prowadzenie i zapewnił sobie utrzymanie. Kluczowe dla losów meczu były niewykorzystane przez Jacobs dogodne okazje, najpierw przy stanie 1:0 przegrany pojedynek sam na sam, a następnie przy 2:3 źle wykonany rzut karny.