Mecze: 1027

Żółte kartki: 184

Czerwone kartki: 21

Dobre złego początki

Od mocnego uderzenia wtorkową potyczkę rozpoczęła pewna utrzymania INTERIA.PL. „Redaktorzy” po dwóch minutach prowadzili 1:0, kiedy to podanie Andrzeja Barańskiego wykończył Bartłomiej Niziołek. Pomimo szybko zebranego ciosu do głosu zaczął dochodzić Armatis Polska II. Zawodnicy w pomarańczowych koszulkach jeszcze przed przerwą nie tylko wyrównali za sprawą niezawodnego kapitana Damiena Zygara, ale i poszli za ciosem i dorzucili kolejne dwie bramki. Po zmianie stron obraz gry nie uległ zmianie, a o drugie tego dnia trafienie pokusili się solidarnie Niziołek i Daniel Nowak. Tym samym Armatis Polska II odnosi dziewiąte zwycięstwo i jeśli chce zakończyć letnie zmagania na podium potrzebuję zaledwie „oczka”.