Miejsce spotkania: SF Podgórze - Dekerta 21

Mecze: 9469

Żółte kartki: 4170

Czerwone kartki: 382

Mocne uderzenie...

Bez respektu do meczu z mistrzem Biznes Ligi podszedł Diamond. Beniaminek wysoko zaatakował graczy w żółtych strojach i na efekty takiej gry nie musiał długo czekać. Już w 15 sekundzie meczu wynik otworzył Bartłomiej Chlebda. Chwilę później za ciosem brata poszedł Grzegorz i mieliśmy 2:0. Jakby tego było mało nie minęła 7. minuta i taka sytuacja w wykonaniu spokrewnionych zawodników jeszcze raz się powtórzyła. Diamond prowadził pewnie 4:0, a Radiowcy nie mogli wyjść z szoku. Na wstępie drugiej odsłony Diamond trafił na 5:0 i wydawało się, że losy meczu sa rozstrzygnięte. RMF MAXXX nie złożył jednak broni i w kolejnych minutach mocno napierał na Diadmond. Faworyt trafił do siatki jednak tylko trzy razy i duża w tym zasługa bramkarza Diamondu Jonatana Niepogody, który w całym meczu popisał się wieloma świetnymi interwencjami.