Miejsce spotkania: SF Podgórze - Dekerta 21

Mecze: 510

Żółte kartki: 87

Czerwone kartki: 14

Złoty Decathlon!

Decathlon wyciągnął wnioski z poprzedniego sezonu, który zakończył dopiero na 8. miejscu! I to jak! Team Mariusza Zonia zaczął nerwowo, bo już po kilkudziesięciu minutach przegrywał z IG Group 0:1! Lidera zaskoczył Maks Ortyl, który wykorzystał podanie Czarka Górki. Po kilku akcjach wyrównał Radek Chojecki, a w drugiej połowie wygraną „Błękitnym” zapewnili Kamil Gawlik i Łukasz Radomski. Po końcowym gwizdku sędziego zawodnicy Decathlonu Kraków mogli odetchnąć z ulgą! Mistrzostwo jest ich! Rodziło się ono w bólach, ale mają to! W kolejnym sezonie czeka ich gra o najwyższe cele już 1 lidze! IG Group, mimo porażki, też miał powody do zadowolenia. Udało się utrzymać na drugoligowym poziomie, choć naprawdę ledwo, ledwo.