Miejsce spotkania: SF Podgórze - Dekerta 21

Mecze: 9621

Żółte kartki: 4229

Czerwone kartki: 382

Piękne gole...

Bardzo ważne zwycięstwo zapisała na swoim koncie ekipa BNP Paribas. Zieloni pokonali bardzo groźny Solar Industry i dzięki temu wskoczyli na trzecie miejsce w ligowej tabeli. Trzeba przyznać, że BNP szczególnie w pierwszej połowie grało świetnie, a gole które zdobywało powinny znaleźć się w zestawieniu wydarzeń tygodnia Biznes Ligi. Wielokrotnie piłka krążyła, jak po sznurku i znajdowała drogę do bramki. Dopiero w końcówce pierwszej odsłony Granatowi się obudzili, zmniejszając stratę do stanu 3:4. W drugiej połowie trwał napór Solar Industry, jednak BNP zaciekle broniło swojej bramki, a w samej końcówce potwierdziło wygraną kolejnymi trafieniami. Świetnie w szeregach zielonych wspólpracowali Dawid Fortuna i Konrad Surówka.