Żółte kartki: 1157

Czerwone kartki: 96

Średnia ocena: 3.4

Emocjonująca końcówka

Porażka firmy Avalon sprawiła, że pewny srebrnych medali jeszcze przed pierwszym gwizdkiem był Grass Valley. Pozostała jednak sprawa nagród indywidualnych, które „Biali” chcieli zapisać na swoją korzyść. Swoje zrobił Fabio Dias, który za sprawą dwóch asyst wyprzedził konkurencję i odbierze upragnioną statuetkę. Mecz mógł się podobać, a gole oglądaliśmy dopiero po przerwie. Gdy szybko dwukrotnie trafił Tsotne Nadaraia spodziewaliśmy się sporej niespodzianki. Faworyt odrobił straty z nawiązką i prowadził 3:2. W ostatniej minucie w polu karnym znalazł się golkiper Grand Parade – Giga Chalauri i w zamieszaniu podbramkowym skierował futbolówkę do siatki. Bramkarz ten pobiegł pełen radości do kamery i w wolnym tempie wracał do swojej bramki spodziewając się końca spotkania. To zawahanie wykorzystał Dias, kopiąc z połowy do „pustaka”, przywołując na obiekcie KS Wanda wspomnienia słynnej bramki Hansa Jorga-Butta z potyczki z Schalke.