Miejsce spotkania: SF Podgórze - Dekerta 21

Mecze: 7743

Żółte kartki: 2597

Czerwone kartki: 314

Wysoka wygrana Bordowych

Złe wrażenie po wcześniejszej kolejce zmazał Rigor Mortis. Tym razem to Bordowi wysoko wygrali swój mecz. Wynik w 7. minucie po płaskim strzale z dystansu otworzył Paweł Weresiński. Trzy minuty później Marcin Wiśniewski wykończył składną akcję swojego zespołu i było już 2:0. Tecnocasa złapała kontakt w 12. minucie za sprawą Kamila Jarosza, jednak jeszcze przed przerwą prowadzenie ekipy lekarzy poprawił Marek Miśkiewicz, który świetnie przymierzył z dystansu. Po zmianie stron karty rozdawał już tylko Rigor Mortis. Bordowi szybko odjechali z wynikiem. Tecnocasa dopiero w końcówce spotkania trafiła po raz drugi, gdy autorem gola został Łukasz Winczowski. Spotkanie zamknął Władysława Kucińskiego. Napastnik Rigora świetnie "zabawił" się z piłką w polu karnym Tecnocasy, po czym skierował ją do siatki.