Miejsce spotkania: SF Podgórze - Dekerta 21

Mecze: 4011

Żółte kartki: 1384

Czerwone kartki: 109

Średnia ocena: 3.4

Wynik został zweryfikowany jako walkower 5:0. W zespole BWI wystąpił zawodnik nieuprawniony do gry, wynik z boiska 2:5.

...

Hat-trick po przerwie

Dla graczy Majorela pierwsza połowa jest do zapomnienia. „Niebiescy” razili niedokładnością, a rywal raz po raz trafił do siatki! Dublet Bartka Gągola i trafienia Krzyśka Gazdy oraz Dawida Banaszczyka mocno zdenerwowały rywala, który dopiero po zmianie stron przełamał strzelecką niemoc. Zryw Heltona Goncalvesa nie niewiele się zdał. W drugich dwudziestu minutach hat-tricka skompletował Bartek Gągol, zapewniając swojemu zespołowi zwycięstwo, które pozwala „Czarnym” nieco oddalić się od strefy spadkowej. Majorel zaś przegrywa po raz siódmy i po dwunastu meczach plasuje się dopiero na siódmej lokacie.