Na boisko Biznes Ligi o godzinie 21:45 wyszły ekipy Bajer Miki Kraków i Gazownicy Krakowscy. Walka o punkty była bardzo zacięta o czym świadczy wynik spotkania. Choć pierwsza połowa należała do Gości to w drugiej Gospodarze spotkania robili co mogli, aby zremisować. Pierwsza połowa, źle zaczęła się dla „Zielonych”, po paru minutach padła bramka samobójcza, a chwilę później strzałem z bliska prowadzenie powiększył Wojciech Jaskowski. Wynikiem 0:2 zakończyło się pierwsze 20minut. W kolejnej fazie spotkania Gospodarze strzelili jednego gola autorstwa Marcina Klisia, lecz zabrakło czasu na choćby wyrównanie. Podsumowując trzy punkty po wywalczeniu prowadzenia na początku meczu zdobywa ekipa Gazowników Krakowskich.