W kolejnym spotkaniu naprzeciw siebie stanęły drużyny Taxcare – gospodarzy spotkania oraz wicelidera Airline Accounting Center występujący w roli gości. Początkowe kilka minut meczu było wyrównane. Obie drużyny spokojnie rozgrywały piłkę czekając na dogodny moment do zaatakowania rywala. Pierwsi ruch wykonali gospodarze, ale dobrą interwencją popisał się bramkarz AAC, który uratował zespół przed utratą gola. Później to goście ruszyli do ataków. Szybko strzelone trzy bramki dały im prowadzenie 3:0, które dowieźli do końca pierwszej połowy. Strzelcami tych trzech bramek dla żółtych byli Piotr Cebula, Przemysław Gajewski i Grzegorz Sroczyk. Po zmianie stron trwała dalsza goleada w wykonaniu obu ekip. W czasie kolejnych 20 minut padło w sumie 9 bramek. Pięć goli do swojego konta mogli zapisać goście, natomiast cztery przypadły w udziale gospodarzom. I tak dla AAC odpowiednio strzelali Marcin Kordaszewski, Grzegorz Sroczyk, Maciej Skubis oraz dwukrotnie Przemysław Gajewski. Natomiast w przypadku gospodarzy strzelcami bramek byli: Grzegorz Suszek 2x, Maciej Paluch oraz Damian Rup. Tak więc w meczu obfitującym w duża ilość goli lepsi okazali się goście z Airiline Accounting Center zwyciężając 8:4. Dzięki zwycięstwu żółci awansowali na pozycję lidera, wykorzystując potknięcie drużyny Nafta-Hostel Deco.