W ostatnim meczu XII kolejki zmierzyły się lider – zespół Airline Accounting Center z drużyną będącą po przeciwnej stronie tabeli – KPR. Jak można było przypuszczać przed meczem spotkanie to miało jednostronny przebieg. Od samego poczatku na boisku dominowała i rządziła tylko jedna drużyna. Już w drugiej minucie goście objęli prowadzenie, a bramkę zdobył Michał Bodzioch. Chwilę później kolejne dwa gole dołożył Przemysław Gajewski i było 3:0.Wtedy niespodziewanie bramkę kontaktową zdobyli gospodarze. Niefortunnie piłkę do własnej bramki skierował jeden z obrońców AAC. Po utracie gola goście ruszyli do kolejnych ataków. Jeszcze przed przerwą dołożyli dwa trafienia, a bramkami podzielili się Grzegorz Sroczyk i Michał Podzioch. Po zmianie stron trwał dalszy popis strzlecki żółtych. Dołożyli oni w czasie drugich 20 minut kolejne 3 bramki. Najpierw trzeciego swojego gola zdobył Przemysław Gajewski, a kolejne dwie bramki dołożył Jacek Kula. Lider odniósł w pełni zasłużone zwycięstwo, dzięki czemu nadal zachowuje pierwszą lokatę w ligowej tabeli.