Miejsce spotkania: SF Podgórze - Dekerta 21

Żółte kartki: 1659

Czerwone kartki: 142

Średnia ocena: 3

W odwrotnych nastrojach

Tempa nie zamierza zwalniać Webcon, który po spadku z II Ligi wygrał drugi mecz z rzędu i jest na dobrej drodze by szybko wskoczyć szczebel wyżej. Już w drugiej minucie Maciej Duda wykorzystał sytuację "sam na sam". Cztery minuty później było już 2:0, gdy na listę strzelców ponownie wpisał się Duda. Grass Valley nie odpuściło i po dwóch trafieniach Dawida Górzańskiego doprowadziło do remisu. W tym momencie do przerwy pozostały dwie minuty, jednak pierwsza odsłona nie zakończyła się remisem. Tuż przed zmianą stron Czerwoni ponownie prowadzili. Tym razem na listę strzelców wpisał się Dominik Kras. W drugiej odsłonie nadal trwała walka cios za cios. Skuteczniejszy był w niej Webcon, który ostatecznie wygrał 6:4 i otwiera ligową tabelę. W odwrotnej sytuacji jest Grass Valley, który notuje dwie przegrane z rzędu i zamyka zestawienie III Ligi F.