Miejsce spotkania: SF Podgórze - Dekerta 21

Mecze: 10300

Żółte kartki: 4399

Czerwone kartki: 399

Corgy wysoko i efektownie

Pod kontrolą Corgy przebiegło spotkanie otwierające wtorkowe rozgyrywki. Gracze w białych koszulkach już w pierwszej minucie otworzyli wynik za sprawa Pawła Ogrodnika. Był to zaledwie początek mocnego otwarcie w wykonaniu Corgy. Ekipa Krzysztofa Organka już do do 7. minuty prowadziła 3:0, a pierwszą odsłonę zakończyła rezultatem 5:0. Onwelo się odgryzało i szczególnie po zmianie stron miało dużo świetnych okazji do zdobycia gola. W dobrej formie był jednak Miłosz Dłuski, który popisywał się efektownymi interwencjami. W końcu ponownie do głosu doszło Corgi podwyższając prowadzenie do wysokiego rezutlatu 9:0. Na pierwszy plan wyrasta postawa wspomnianego Krzysztofa Organka. Kapitan Corgy do czterech goli dołożył dwie asysty.