Bardzo wyrównany i zarazem świetny mecz odbył się między drużynami iCar II vs SSC Internazionale na sam koniec tego upalnego wieczoru. W pierwszej połowie drużyna iCar II po strzale Mateusza Gomularza objęła prowadzenie po doskonałym wykonaniu rzutu rożnego, lecz parę minut później indywidualna akcja Ralf`a Huijnen`a przyniosła wyrównanie. Wynikiem 1:1 zakończyła się pierwsza faza spotkania, co zapowiadało ciekawą drugą. Po gwizdku sędziego zawodnicy ambitnie walczyli o każdy centymetr na boisku. Po paru akacjach z obu stron z świetnej strony pokazał się Ralf Huijnen zdobywając piękną bramkę, która wylądowała pod poprzeczką bramki, ale chwilę później odpowiedzieli Gospodarze trafieniem z rzutu wolnego Rafała Jurkowskiego. Końcówka przyniosła dużo emocji. Po raz trzeci Ralf Huijnen umieścił piłkę w siatce, ale drużyna iCar II nie poddała się tak łatwo, a Rafał Jurkowski uratował sytuację. W rezultacie podział punktów był bardzo sprawiedliwy.