W spotkaniu SSC Internazionale vs Lanster łatwo było wyłonić faworyta. Dodatkowo ekipie Gospodarzy nie pomagała frekwencja. Sześcioosobowy skład starał się jak mógł, ale przewagę Gości zauważaliśmy już w pierwszych minutach. Bramki dla tej drużyny zdobywane były w lekki i przyjemny sposób. Obrona „Żółtych” nie radziła sobie z atakami i w łatwy sposób dała się ograć. Gracze Lanster obrali dobrą strategię i swoim zgraniem zwyciężyli ósmy zespół w tabeli bardzo wysoko. Pierwsza faza spotkania zakończyła się wynikiem 8:1,a po kolejnych 20 minutach wynik powiększył się do 13 bramek dla Gości i 2 dla Gospodarzy. Po wielu składnych akcjach i stałych fragmentach gry na listę strzelców Lanster cztery razy wpisali się Kamil Stawiarski i Jarosław Bielach, trzy razy Tomasz Sudoł i po raz Jacek Stawiarski i Rafał Skoczeń. Dwa trafienia SSC Internazionale należały do Ralf`a Huijnen`a i Tom`a Van Der Burg`a.