GG Media po zeszłotygodniowym wysokim zwycięstwie, tym razem poradziły sobie z Energoprojektem – ale już nie było tak łatwo. Strzelanie rozpoczął Robert Sularz, który przedarł się przez linię obrony i płaskim strzałem pokonał golkipera oponenta. Szybko odpowiedział Krzysztof Jachowski, uderzając po długim rogu. Ponownie za sprawą Roberta Sularza goście prowadzili, ale tym faktem nie cieszyli się zbyt długo. Błąd rywala wykorzystał Krzysztof Gruszka. Podrażnione GG Media odpowiedziały fantastycznym uderzeniem Rafała Stokołsy, który z połowy wrzucił piłkę za kołnierz Marcinowi Jermaczkowi. Przed przerwą po szybkiej wymianie piłki między Michałem Szatanem a Mateuszem Kowalem mieliśmy 4:2. Energoprojekt nie dawał za wygraną i Krzysztof Jackowski załapał kontakt z rywalem. Był to ostatni zryw “Energetycznych”. W końcówce dzieliły i rządziły GG Media. Dwukrotnie do siatki trafiał Robert Sularz, a po jednym golu dołożyli jeszcze Damian Jodłowski i Michał Szatan.