Starcie internacjonalnej ekipy SSC z wiecznie groźną drużyną LGBS zakończyło się wysokim zwycięstwem granatowych. Ogromny wpływ na taki przebieg spotkania miała liczność zespołu żółtych, którzy grali w sześcioosobowym składzie.
Już w pierwszej akcji spotkania, goście wyszli na prowadzenie. Dokładne podanie skutecznie wykorzystał Kądziołka, który tego dnia był w znakomitej, strzeleckiej formie. Zawodnik LGBS zakończył spotkanie z czterema bramkami na koncie, do których dołożył trzy asysty. W pierwszej odsłonie gry, zawodnicy LGBS zdołali pokonać bramkarza gospodarzy jeszcze trzykrotnie, dzięki czemu do przerwy odnotowano wynik 4:0 na korzyść LGBS. W drugiej połowie, jeszcze bardziej uwidoczniła się przewaga granatowych. Zmęczeni gracze SSC nie stanowili realnego zagrożenia dla gości, strzelając jedynie honorową bramkę. Drużyna LGBS dołożyła jeszcze sześć trafień, które były efektem bardzo dobrej współpracy pomiędzy zawodnikami. Dzięki temu zwycięstwu, drużyna gości wskoczyła na piąte miejsce w ligowej tabeli i coraz śmielej może myśleć o atakowaniu trzeciego miejsca.