Niezwykle zacięty i dramatyczny przebiegł miało drugie spotkanie. Po pierwszej połowie nic na to nie wskazywało, bowiem Oknoplast prowadził 4:1. Strzelanie rozpoczął Robert Ślęczka. Prowadzenie podwyższył Mateusz Spolitakiewicz. Na 3:0 mocnym strzałem z dystansu trafił Robert Ślęczka. Oknoplast na tym nie poprzestał (bramka Sebastiana Pamuły). Jeszcze przed przerwą gola dającego nadzieję zdobył Adrian Hajduk. Jak się później okazało, był to moment zwrotny tego spotkania. W drugich dwudziestu minutach oglądaliśmy zgoła odmienny FIDELTRONIK, który zdominował wydarzenia boiskowe, odrabiając straty z nawiązką. Zaczął mocnym strzałem z rzutu wolnego Bartłomiej Podolecki. Na 3:4 ładnym, technicznym strzałem zza pola karnego trafił Adam Kuraś, a do remisu doprowadził Adrian Kolano. Zwycięstwo gospodarzom zapewnił Marcin Włudarz.